Koncert walentynkowy "The King Of Swing" – Woytek Mrozek & His 1th New York Orchestra
20 muzyków wykona w sali koncertowej Filharmonii Łódzkiej najpiękniejsze kompozycje legendarnych orkiestr swingowych. „The King of Swing“ to show, na którym obecność fanów jazzu, swingu i muzyki w najlepszym wykonaniu jest obowiązkowa. Szykuje się długi wieczór, wypełniony wspaniałymi dźwiękami oraz swingową choreografią trupy tańca jazzowego.