Lipiec '24

Zobacz cały kalendarz >
FILTRUJ KONCERTY
Koncerty symfoniczne
Koncerty muzyki kameralnej
Metropolitan Opera live
Dla dzieci - DUA
Dla dzieci - Odkrywcy muzyki
Dla dzieci - Filharmonia z klasą
Dla dzieci - Baby Boom Bum
Imprezy impresaryjne
Kolory Polski
Koncerty szkolne
Nasłuchiwanie
Odznacz wszystkie
Archiwum koncertoweArchiwum informacji

BAWIALNIA

21 czerwca 2024, 19.00 Kup bilet > Cena biletów: 15 PLN

Na koncert z bawialnią obowiązują wcześniejsze zapisy i rezerwacja miejsca: telefonicznie (42 664 79 79) lub mailowo bilety@filharmonia.lodz.pl, do opłacenia w kasie biletowej FŁ lub przelewem najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Bilet do bawialni można nabyć także online w ramach dostępności miejsc najpóźniej do dwóch dni przed koncertem.

Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z bawialni znajdą Państwo w Regulaminie dla uczestników wydarzeń organizowanych w FŁ: regulamin_uczestnictwa_w_wydarzeniach_2019-2020.pdf (lodz.pl)

 

Bawialnia to miejsce wyjątkowe. Zapraszamy do niej dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Precz z nudą! W zanadrzu mamy mnóstwo ciekawych zabaw i aktywności związanych z muzyką. Na małych gości czekają wykwalifikowani opiekunowie, zabawki, gry planszowe i na konsolę, proste instrumenty, a także dostosowane do ich wieku filmy edukacyjne. Największą atrakcją jest ruchoma konstrukcja ścienna, odwzorowująca historyczną fasadę Filharmonii Łódzkiej. Dzięki niej można w pomieszczeniu stworzyć oddzielną przestrzeń do zabawy. Położenie na piątym piętrze filharmonicznego gmachu pozwala podziwiać panoramę najbliższej okolicy.

Dzięki bawialni rodzice nie muszą rezygnować z wizyt w filharmonii ani martwić się, jak zorganizować opiekę nad swoimi pociechami, a dzieci mogą spędzić ciekawie i wartościowo czas, bawiąc się i poznając muzykę w sposób dostosowany do swojego wieku.

Bawialnia jest czynna w czasie wybranych koncertów symfonicznych. Informacje na ten temat znajdą Państwo przy opisie danego koncertu. Oferta przeznaczona jest tylko dla dzieci, których rodzice lub opiekunowie słuchają danego dnia koncertu. Koszt to 15 PLN. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bawialnia powstała w ramach projektu „KULTURA 3D. Rozbudowa infrastruktury kulturalnej dla nowoczesnej i wielofunkcyjnej Filharmonii Łódzkiej”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

 

 

Fot. Marcin Stępień

Archiwum koncertoweArchiwum informacji